Jūsų atsiliepimai

Jurgita, Ačiū Jums už tokias gražias nuotraukas. Peržiūriu į dieną ne mažiau nei kartą ir negaliu atsižiūrėti. Ir mūsų šventės dieną su Jumis buvo tokia lengva ir paprasta - labai Jums esami dėkingi už tai. Visos Jūsų nuotraukos yra tikras menas, jos net šildo, kaip miela ir gera į jas žiūrėti. :) Tikiuosi tai buvo ne paskutinis mūsų susitikimas. Ačiū.

Jevgenija

didelis AČIŪ!!!!! Foto nerealios, fotosesija taip pat, jautėmės gerai, atsipalaidavę ir gražūs tu nereali ir superinė savo srities žinovė ;*

Agnė ir Paulius

Viskas jau ganėtinai aprimo todėl galiu ramiai prisėsti ir pasakyti Didžiulį AČIŪ už Jūsų darbą ir įdėtas pastangas mums svarbią dieną. :) Nors nuotraukų dar nemačiau, bet neabejoju, kad jos bus nuostabios. :) Dar kartą didelis AČIŪ! Savo atliktu darbu įspūdį palikote ne tik mums, bet ir visiems mūsų vakaro svečiams, bei svečiams susirinkusiems prie bažnyčios. :) Net nesuabejodama rekomenduosiu Jus visiems, kam tik reikės fotografo paslaugų. Jūsų pavadinimas Švelnus Vėjas tikrai atspindi Jus ir labai Jums tinka. :)

Indrė


Pradėsim nuo to, kad prie kol kas gražiausios mūsų gyvenime dienos Jūs prisdėjote savo buvimu. Šalia Jūsų jautėmės jaukiai (ir ne tik mes, bet ir svečiai), taip lyg apgaubti švelnaus vėjelio ir pakylėti aukštyn. Tą dieną mums tiek kantrybės, supratimo ir draugiškumo atidavėte - Jūs nuostabi.
Ir tada gavome nuotraukas... Įsimylėjome... Jos tokios tikros, gyvos ir mes (bei mūsų artimieji) negalime atsižiūrėti, norisi dar ir dar. Jose pagautos mūsų emocijos, mintys, žvilgsniai ir prisilietimai bus gyvi Jūsų sustabdytoje akimirkoje.
Esame Dėkingi už Jūsų darbą. Sėkmės Jums visokeriopos ir manome greit pasimatysim ! :)

Ramunė ir Aivaras

Didžiausios padėkos nuostabiai, pilnai idėjų fotografei!

Auksė ir Mantas

Dėkoju, už nuostabią fotosesiją! Džiaugiuosi, kad buvote kartu.

Kristina

Norime padėkoti už labai gražias nuotraukas, daugybę idėjų ir malonų bendravimą! Fotosesijos rezultatai viršijo mūsų lūkesčius, todėl rekomenduojame visiems :)

Donata ir Tomas :)

Tobulai tobula! ;) nuostabios foto kaip ir pati jų autorė! Labai smagu vis pas jus sugrįžti ir džiaugtis Jūsų darbais!!!! AČIŪ!!!

Edita

Viską gavom ir džiaugiamės:-))) ačiū Jums, puikus ir lb gražus darbas, sėkmės kitus fotografuojant ir dar daugiau įkvepiančių fotosesijų:-)

Aistė

Nuotraukytės tikrai pasakiškos ir už tai dėkoju Jums, esame labai patenkinti, kad sutikome tokią nuostabią fotografę.

Aurelija

Jurgita, labai Jums ačiū už nuostabias nuotraukas, kuriomis jau spėjote pasidalinti:) Neklydau sakydama, kad kur sueina dvi Jurgitos, ten superinis rezultatas:)


Jurgita ir Povilas